Esta Home Cabana Fotobehang 140-158604 Botanisch/Cactus
€ 135,95
(inclusief btw)
| Behang nr. | 140-158604 Fotobehang/Cabana /Esta/Design department/Cactus/Planten |
| Merk | Esta/Design Department |
| Collectie | Cabana |
| Art.nr. | 140-158604 Poster/Cabana/Esta/Hout/Planten/Cactus |
| Soort behang | Vliesbehang |
| Patroon | 93 cm |
| Basiskleur(en) | Beige ondergrond/Groen/Roze/Bruin Fotobehang Planten/Cactus |
| Rollengte | 8,37 cm |
| Breedte | 46,5 cm |
| Lijmadvies | Vlieslijm |
| Levertijd | 2-5 dagen |