Hookedonwalls Alegria Behang 23892 Bahia/Grafisch
€ 89,00
(inclusief btw)
| Behangnr. | 23892 Alegria /Hookedonwalls/Bahia/ Grafisch Structuur |
| Merk | Hookedonwalls |
| Collectie | Alegria |
| Art.nr. | 23892 Alegria/Hookedonwalls/Bahia/ Grafisch Structuur |
| Soort behang | Vlies |
| Patroon | 64 cm recht |
| Basiskleur(en) | Blauw/Goud/Metallic Glinstering |
| Lengte | 10,05 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Lijmadvies | Vlieslijm/Universele Lijm |
| Levertijd | 2-5 dagen gratis lijm bij een order boven de 50 euro toets Hookedonwalls in en zie Uw korting |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Vlies behang |
| Behangstijl | Grafisch |
| Merk | Hookedonwalls |
Klanten kochten ook
Vlieslijm Roll-onPerfax Vlieslijm Roll-on
Geschikt voor ongeveer 3 a 4 rollen vliesbehang.
Altijd de muur insmeren!
Zorg voor egale kleur van de muur!.
Bij lichte tinten kan een vliesbehang doortekenen.€ 14,97 € 13,25
Universele LijmUniverse behanglijm ( voor vinyl op papier, vinyl op vlies, vliesbehang en papier behang )
Geschikt voor ongeveer 5 rollen vinylbehang, 4 rollen vliesbehang, 6 rollen papier behang.
De hoeveelheid water staat op het pakje…€ 8,95