Hookedonwalls Tahiti Behang TA25042 Grass Cloth/Grasweefsel
€ 59,00
(inclusief btw)
| Behangnr. | TA25042 Tahiti /Hookedonwalls/Grass Cloth/Grasweefsel Look/Structuur/Natuurlijk |
| Merk | Hookedonwalls |
| Collectie | Tahiti |
| Art.nr. | TA25042 Tahiti /Hookedonwalls/Grass Cloth/Grasweefsel Look Structuur/Natuurlijk |
| Soort behang | Vinyl op vliesrug/ grasweefsel structuur als ondergrond |
| Patroon | 53 cm recht |
| Basiskleur(en) | Bruin/Taupe/Oranjebruin/Oker/Ecru/Poedertint/Multi colors |
| Lengte | 10,05 cm |
| Breedte | 53 cm breed |
| Lijmadvies | Vlieslijm/Universele Lijm |
| Levertijd | 2-5 dagen gratis lijm bij een order boven de 50 euro |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Vlies behang |
| Behangstijl | Natuurlijk |
| Merk | Hookedonwalls |
Klanten kochten ook
Universele LijmUniverse behanglijm ( voor vinyl op papier, vinyl op vlies, vliesbehang en papier behang )
Geschikt voor ongeveer 5 rollen vinylbehang, 4 rollen vliesbehang, 6 rollen papier behang.
De hoeveelheid water staat op het pakje…€ 8,95
Vlieslijm Roll-onPerfax Vlieslijm Roll-on
Geschikt voor ongeveer 3 a 4 rollen vliesbehang.
Altijd de muur insmeren!
Zorg voor egale kleur van de muur!.
Bij lichte tinten kan een vliesbehang doortekenen.€ 14,97 € 13,25