Opruiming/Sale Onszelf Botanique Behang 538946 Botanisch/Bladeren
€ 45,95
€ 29,95
(inclusief btw)
| Behangnr. | 538946 Botanique/Onszelf/Rasch/Botanisch/Tropisch/Bladeren/Opruiming/Sale |
| Merk | Onszelf/Rasch |
| Collectie | Botanique |
| Art.nr. | 538946 Botanique/Onszelf/Rasch/Botanisch/Tropisch EAN 53894653001 |
| Soort behang | Vliesbehang/Fijn linnen structuur |
| Patroon | 53 cm recht |
| Basiskleuren | Grijs/Zwart/Offwhite |
| Rollengte | 10 mtr x 53 cm breed |
| Breedte | 50 cm |
| Lijmadvies | Vlieslijm Roll-on |
| Levertijd | 2-5 dagen |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Vlies behang |
| Behangstijl | Bladeren |
| Merk | Rasch |
Klanten kochten ook
Universele LijmUniverse behanglijm ( voor vinyl op papier, vinyl op vlies, vliesbehang en papier behang )
Geschikt voor ongeveer 5 rollen vinylbehang, 4 rollen vliesbehang, 6 rollen papier behang.
De hoeveelheid water staat op het pakje…€ 8,95
Vlieslijm Roll-onPerfax Vlieslijm Roll-on
Geschikt voor ongeveer 3 a 4 rollen vliesbehang.
Altijd de muur insmeren!
Zorg voor egale kleur van de muur!.
Bij lichte tinten kan een vliesbehang doortekenen.€ 14,97 € 13,25