Esta XL Photowalls For Kids Behang 158713 Vintage Transporter/Auto
€ 135,95
(inclusief btw)
| Behang nr. | 158713 Fotobehang/Esta/Photowalls For Kids/Vintage Transporter/VW Bus/Auto's/Multi/Kinderkamer |
| Merk | Esta |
| Collectie | XL Photowalls For Kids |
| Art.nr. | 158713 Photowalls for Kids/Esta/Vintage Transporters/VW Bus/Auto's//Multi Colours//Kinderkamer EAN 8710381705211 |
| Soort behang | Vliesbehang |
| Patroon | 15 cm |
| Basiskleur(en) | Multi Colours |
| Rollengte | 8,37 cm |
| Breedte | 46,5 cm |
| Lijmadvies | Vlieslijm roll-on |
| Levertijd | 2-5 dagen |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Vlies behang |
| Kinderbehang | Voertuigen |
| Merk | Esta Home Origin |