Esta XL Photowalls For Kids Behang 158715 Cupcakes/Cake
€ 135,95
(inclusief btw)
| Behang nr. | 158715 Fotobehang/Esta/Photowalls For Kids/Cupcakes/Cake/Roze/Kinderkamer |
| Merk | Esta |
| Collectie | XL Photowalls For Kids |
| Art.nr. | 158715 Photowalls for Kids/Esta/Numbers/Cupcakes/Cake/Roze//Kinderkamer EAN 8710381705235 |
| Soort behang | Vliesbehang |
| Patroon | 20 cm |
| Basiskleur(en) | Roze/Multi Colours |
| Rollengte | 8,37 cm |
| Breedte | 46,5 cm meerdere rollen kunnen naast elkaar verwerkt worden |
| Lijmadvies | Vlieslijm roll-on |
| Levertijd | 2-5 dagen |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Vlies behang |
| Kinderbehang | Meisjes |
| Merk | Esta Home Origin |