Behangexpresse Behang 54321-4 XXL 3D/ Modern
€ 139,95
€ 99,95
(inclusief btw)
| Behangnr. | 54321-4 XXL/Behangexpresse/3D Behang |
| Merk | Behangexpresse |
| Collectie | XXL |
| Art.nr. | 54321-4 XXL/Behangexpresse/3D Behang |
| Soort behang | Harde Vinyl |
| Patroon | 52 cm |
| Basiskleur(en) | Grijs/Zwart 3D Effect |
| Rollengte | 15,60 meter extra lange rol ! ( muur van 5,30 cm breed met 1 rol ) |
| Breedte | 1,06 cm extra breed ! |
| Lijmadvies | Bison Paars |
| Levertijd | 2 dagen voorraad tijdelijke actieprijs Laatste rol |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Vlies behang |
| Behangstijl | 3D |
| Merk | Eijffinger |
Klanten kochten ook
Bison behanglijm PaarsBison Paars behanglijm (voor extra zwaar en speciaal behang)
Geschikt voor ongeveer 5 a 6 rollen vinylbehang€ 9,09 € 8,45