Dutch Wallcoverings Fotobehang 2424 P4A Bloemen
€ 42,50
(inclusief btw)
| Fotobehang | 2424 P4A Fotobehang/Rozen/Tekst/Grijs |
| Merk | Dutch Wallcoverings/Spits |
| Collectie | Fotobehang |
| Art.nr. | 2424 P4A Fotobehang/Rozen/Tekst/Grijs |
| Soort behang | Papier |
| Afmetingen (BxH) | 1,84 cm x 2,54 cm hoog |
| Aantal delen | Meerdere Panels Rozen/Tekst/Grijs |
| Lijmadvies | Bison blauw |
| Levertijd | 2-5 dagen Lijm Gratis |
Dit artikel kunnen wij niet retour nemen |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Papier behang |
| Fotobehang | Vintage |
| Merk | Dutch Wallcovering |
Klanten kochten ook
Bison behanglijm blauwBison Blauw (voor Normaal en zwaar behang)
Geschikt voor ongeveer 5 a 6 rollen papierbehang€ 6,19 € 5,95