Nature Refined Select.D Fotobehang TD4317 Traviata Blue/Bladeren
€ 111,86
(inclusief btw)
| Behangnr. | TD4317 A Traviata Blue/Fotobehang/DWD/ Nature Refined Fotowand met Bladeren |
| Merk | Select.D/DWD |
| Collectie | Nature Refined /Select.D Fotowanden |
| Art.nr. | TD4317 A Traviata Blue/Fotobehang/DWD/Select.D / Fotobehang met Bladeren |
| Soort behang | Vliesbehang/Mat 155 gr m2 vlies ook met andere toplagen en kwaliteiten te leveren |
| Panels | 2 x 50 cm breed |
| Basiskleur(en) | Blauw/Koper/Grijs/Multi colors sfeerfoto in een andere kleur afgebeeld |
| Rollengte | 100 cm breed x 280 cm hoog meerdere fotowanden kunnen naast elkaar verwerkt worden. De fotowand kan ook op maat gemaakt worden tegen meerprijs |
| Fotobehang | Bladeren |
| Lijmadvies | Vlieslijm |
| Levertijd | 10-15 werkdagen Dit artikel kunnen wij niet retour nemen |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Vlies behang |
| Behangstijl | Bladeren |
| Fotobehang | Bladeren |
| Merk | Dutch Wall Decor |