Nature Refined Select.D Fotobehang TD4357 Callas Brique/Bloemen
€ 335,55
(inclusief btw)
| Behangnr. | TD4357 A Callas Brique/Fotobehang/DWD/ Nature Refined Fotowand met Bloemen |
| Merk | Select.D/DWD |
| Collectie | Nature Refined /Select.D Fotowanden |
| Art.nr. | TD4357 A Callas Brique Fotobehang/DWD/Select.D / Fotobehang met Bloemen |
| Soort behang | Vliesbehang/155 gr m2 vlies ook met andere toplagen en kwaliteiten te leveren |
| Panels | 6 x 50 cm breed |
| Basiskleur(en) | Brique/Oranje/Grijs sfeerfoto in een andere kleur afgebeeld |
| Rollengte | 300 cm breed x 280 cm hoog meerdere fotowanden kunnen naast elkaar verwerkt worden. De fotowand kan ook op maat gemaakt worden tegen meerprijs |
| Fotobehang | Bloemen |
| Lijmadvies | Vlieslijm |
| Levertijd | 10-15 werkdagen Dit artikel kunnen wij niet retour nemen |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Oranje/Terra |
| Materiaal | Vlies behang |
| Behangstijl | Bloemen |
| Fotobehang | Bloemen |
| Merk | Dutch Wall Decor |