Nature Refined Select.D Fotobehang TD4322 Desdemona Aubergine/Bloemen
€ 335,00
(inclusief btw)
| Behangnr. | TD4322 A Desdemona Fotobehang/DWD/ Nature Refined Fotowand met Bloemen Aubergine |
| Merk | Select.D/DWD |
| Collectie | Nature Refined /Select.D Fotowanden |
| Art.nr. | TD4322 A Desdemona Fotobehang/DWD/Select.D / Fotobehang met Bloemen Aubergine |
| Soort behang | Vliesbehang/Mat 155 gr m2 vlies ook met andere toplagen en kwaliteiten te leveren |
| Panels | 6 x 50 cm breed |
| Basiskleur(en) | Bruin/Pastel Roze/Aubergine/Wit/Terra/Multi colors |
| Rollengte | 300 cm breed x 280 cm hoog meerdere fotowanden kunnen naast elkaar verwerkt worden en op maat gemaakt worden |
| Fotobehang | Bloemen |
| Lijmadvies | Vlieslijm |
| Levertijd | 10-15 werkdagen Dit artikel kunnen wij niet retour nemen |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Paars |
| Materiaal | Vlies behang |
| Behangstijl | Bloemen |
| Fotobehang | Bloemen |
| Merk | Dutch Wall Decor |