Arte Textura Ignis Behang 63500A Lana Cream/Wol met schakeringen (Gratis Universele Lijm en Verzending binnen Nederland)
€ 169,00
(inclusief btw)
| Behangnr. | 63500A Lana Cream/Arte//Textura ignis/Wol met kleurschakering |
| Merk | Arte |
| Collectie | Textura Ignis |
| Art.nr. | 63500A Lana Cream/Arte/ Textura Ignis/Wol met kleurschakering |
| Soort behang | Vinylbehang op papierenrug |
| Patroon | Geen patroon/vrije aanzet |
| Basiskleur(en) | Cream/Creme sfeerfoto in een andere kleur afgebeeld |
| Hoogte | 10,05 mtr |
| Breedte | 70 cm |
| Lijmadvies | Universele Lijm / Bison paars Hoe verlijmen : Methode 1 = muur insmeren en banen bevochtigen. Methode 2 = banen inlijmen |
| Levertijd | 2-7 dagen |
| Retour | Dit product kunnen wij niet retour nemen |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Vlies behang |
| Behangstijl | Uni |
| Merk | Arte |