Arte Textura Ignis Behang 11525A Katan Silk Nude/Katanzijde (Gratis Universele Lijm en Verzending binnen Nederland)
€ 239,00
(inclusief btw)
| Behangnr. | 11525A Katan Silk Nude/ Arte//Textura ignis/Katanzijde look |
| Merk | Arte |
| Collectie | Textura Ignis |
| Art.nr. | 11525A Katan Silk Nude/Arte/ Textura Ignis/Katanzijde |
| Soort behang | Vinylbehang op papierenrug/Katanzijde look met onregelmatigheden |
| Patroon | 90 cm verspringend |
| Basiskleur(en) | Nude/Huidskleur sfeerfoto's in een andere kleur afgebeeld |
| Hoogte | 10,05 mtr |
| Breedte | 1 meter |
| Lijmadvies | Universele Lijm / Bison paars Hoe verlijmen : Methode 1 = muur insmeren en banen bevochtigen. Methode 2 = banen inlijmen |
| Levertijd | 2-7 dagen |
| Retour | Dit product kunnen wij niet retour nemen |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Vlies behang |
| Behangstijl | Uni |
| Merk | Arte |
Klanten kochten ook
Universele LijmUniverse behanglijm ( voor vinyl op papier, vinyl op vlies, vliesbehang en papier behang )
Geschikt voor ongeveer 5 rollen vinylbehang, 4 rollen vliesbehang, 6 rollen papier behang.
De hoeveelheid water staat op het pakje…€ 8,95