Arte Textura Ignis Behang 42502A Shards Clay/Scherven ( Gratis Universele Lijm en Verzending binnen Nederland)
€ 149,00
(inclusief btw)
| Behangnr. | 42502A Shards Clay/ Arte//Textura ignis/Scherven |
| Merk | Arte |
| Collectie | Textura Ignis |
| Art.nr. | 42502A Shards Clay/Arte/ Textura Ignis/Scherven |
| Soort behang | Vinylbehang op papierenrug/ scherven met pleisterwerk dessin |
| Patroon | 90 cm verspringend |
| Basiskleur(en) | Clay/Beige/Klei sfeerfoto's in een andere kleur afebeeld |
| Hoogte | 10,05 mtr |
| Breedte | 70 cm |
| Lijmadvies | Universele Lijm / Bison paars Hoe verlijmen : Methode 1 = muur insmeren en banen bevochtigen. Methode 2 = banen inlijmen |
| Levertijd | 2-7 dagen |
| Retour | Dit product kunnen wij niet retour nemen |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Vlies behang |
| Behangstijl | Modern |
| Merk | Arte |