Arte Atlas Behang 64531A Atlas Soft Beige/Organisch
€ 159,00
(inclusief btw)
| Behangnr. | 64531A Tali/Arte/Exclusief/Atlas Soft Beige |
| Merk | Arte |
| Collectie | Tali |
| Art.nr. | 64531A Tali/Arte/Exclusief /Atlas Soft Beige |
| Soort behang | Vinyl op papier/ ingelegd met fijne touwtjes in verschillende diktes waardoor relief ontstaat |
| Patroon | 95 cm verspringend /Verwerkingsvoorschrift zit erbij |
| Basiskleur(en) | Creme wit sfeerfoto's in een andere kleur afgbeeld |
| Lengte | 10 meter |
| Breedte | 70 cm |
| Lijmadvies/Verwerking | Arte clearpro / methode 1 : muur inlijmen en banen bevochtigen /methode 2: banen inlijmen |
| Levertijd | 3-5 werkdagen |
| Retour | Dit product kunnen wij niet retour nemen /Gratis lijm bij een bestelling vanaf 3 rollen |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Vlies behang |
| Behangstijl | Uni |
| Merk | Arte |
Klanten kochten ook
Arte Lijm/ Clearpro 2KgArte Clearpro 2 KG lijm voor Arte Behang
10-12 m2 per emmer
Dit artikel kan alleen afgehaald worden !€ 19,00